ביטלג’וס חוזר עם ספר צביעה שיחזיר לו את הצבע לחיים

תגידו מה שתגידו על התקופה הנוכחית בקולנוע האימה, עם סרטים שמנסים לחלוב את מה שנשאר מזיכיונות מוכרים או עיבודי אימה לסרטים ולסיפורים מז’אנר אחר (מישהו אמר דיסני?), אין ספק שיש בה דברים חיוביים. בשנים האחרונות כמה דמויות שגדלנו עליהן חזרו למיינסטרים, בזכות עיבודים לקולנוע או לטלוויזיה. אז נכון שאנחנו תמיד משוועים לאייקוני אימה חדשים, אבל אסור לזלזל בחשיבות החשיפה של דמויות מוכרות לקהל חדש, שלא הכיר למשל את וונסדיי אדאמס מהלהיט של נטפליקס. או את ביטלג’וס, שיחזור לקולנוע בספטמבר עם סרט המשך – וגם מוצרים נלווים, כמו ספר הצביעה הרשמי המדליק הזה.

אם גם אתם רוצים לשחרר את הצד האומנותי שלכם, עם הזיכיון שחוזר לחיים (תרתי משמע) אחרי כמה עשורים טובים, כדאי שתכירו את ספר הצביעה של ביטלג’וס.

חוברת צביעה ביטלג'וס

על ספר הצביעה של ביטלג’וס

ספר הצביעה של ביטלג’וס הוא תוצר של שיתוף פעולה בין ההוצאה לאור Insight Editions לחברת האחים וורנר. הוא כולל יותר מ-60 עמודים עמוסים בפרטים, בעיקר שחזור של דמויות וסצנות מהסרט ה”מקורי” של טים ברטון מ-1988. בין השאר, תוכלו לאייר את המסעות של ברברה ואדם לעולם שמתחת, סצנת גירוש השדים המפורסמת, ארוחת הערב של משפחת דיץ ועוד.

את הספר אייר אלן רוברט, אחד האמנים הבולטים בתחומו. באתר שלנו כבר הזכרנו אותו בכתבה על דפי צביעה מפחידים, וזה לא מקרי.. רוברט אחראי לשורה ארוכה של נובלים גרפיים מצליחים ולסדרה המצליחה מאוד של חוברות צביעה למבוגרים The Beauty of Horror, עם כותרים המתמקדים למשל בסרטי מפלצות, ברוחות של חג המולד, בפארקי שעשועים רדופים ועוד.Shop now for Beetlejuice Gifts!


עבור רוברט, ספר צביעה של ביטלג’וס הוא הגשמת חלום. “ההברקה של ביטלג’וס השפיעה עליי מאוד כנער, ומאז ראיתי אותו זיליון (כמות עצומה ולא מוגדרת) פעמים”, הוא אמר. “אז להיות מסוגל להביא את “רוח הרפאים הכי” (“Ghost With the Most”) לחיים, עבור דורות של מעריצי צביעה, היה כבוד עצום עבורי. הכנסתי לשם הרבה פריטים קטנים שמעריצים מושבעים של הסרט בהחלט יעריכו”.

חוברת צביעה ביטלג'וס
“פרטים שמעריצי הסדרה יעריצו”. חוברת צביעה ביטלג’וס (איור נעשה בעזרת AI)

מתי יוצא ספר צביעה ביטלג’וס? ואיך מזמינים?

ספר הצביעה הרשמי של ביטלג’וס יושק ב-3 בספטמבר, אבל הוא זמין כמובן להזמנה מוקדמת כבר עכשיו. כנראה התאריך הזה הוא הכול חוץ ממקרי, כי כמה ימים לאחר מכן – ב-6 לספטמבר, ליתר דיוק – יעלה למסכים “ביטלג’וס ביטלג’וס”, סרט ההמשך שאנחנו כל כך מחכים לו. הסרט והספר יגיעו קצת לפני ליל כל הקדושים, ככה שזו יכולה להיות מתנת חג מצוינת לחברים חובבי אימה שמציינים את החג.

ספר צביעה ביטלג’וס מוצע לרכישה מוקדמת, כבר מעכשיו, דרך Amazon.

הספר עשה לכם חשק ל-Ghost with the Most? הנה עוד כמה מוצרי ביטלג’וס: