זוהר מדמם: בובת LDD של גוסטפייס היא פריט אספנות חובה

מהו פריט האספנות האהוב ביותר עליכם? אין הרבה פריטי אספנות טובים יותר מאשר בובות אימה, במיוחד כאשר הבובות הן בהשראת האייקונים הגדולים ביותר, עם טוויסט ייחודי שהופך אותן למרשימות ולמיוחדות יותר. הבובה החדשה של גוסטפייס מסרטי צעקה, חלק מסדרת Living Dead Dolls של Mezco Toys, נראית כזו בדיוק. היא מדממת, זוהרת, מפחידה, ובעיקר יכולה להיות פריט חובה עבור כל חובב אימה.

בובת LDD של גוסטפייס מדממת וזוהרת

מהי סדרת Living Dead Dolls של Mezco Toys?

סדרת Living Dead Dolls, או בקצרה LLD, היא כאמור אחת הבולטות בגזרת בובות האימה בשנים האחרונות. כל בובה כאן מגלמת דמות ייחודית, לעיתים קרובות בהשראה או בעיצוב של סרטי אימה ואייקונים מוכרים, ולפעמים “סתם” בובות מפחידות. בין הבובות שראינו בשנים האחרונות אפשר להזכיר את:

  • בובות LDD של פניוויז, כולל מהגירסה של 1990
  • בובת LDD של פרדי קרוגר, שכוללת גם בובה מדברת
  • בובת LDD של מייקל מאיירס מ”ליל המסכות”
  • בובת LDD של רייגן מ”מגרש השדים”
  • בובות LDD של אנאבל (כן, גם לבובה מגיעה גירסת בובה משלה)
  • בובת LDD של הנזירה, גם כן מהייקום הקולנועי של “לזמן את הרוע”
  • בובת LDD של “אלווירה”, נסיכת האופל
  • בובות LDD של משפחת אדאמס, כולל וונסדיי אדאמס, בובת וונסדיי אדאמס רוקדת, וגם גומז ומורטיסיה
  • בובת LDD של ארט הליצן, עליה כתבנו באתר לא מזמן

לדמויות יש כמה מאפיינים משותפים, מעבר לעובדה שהן קריפיות בטירוף. הבובות מגיעות בתוך קופסה בעיצוב ארון מתים סגור, כוללות לבוש בד אמיתי, בולטות בעיני הזכוכית שלהן וכוללות כמה נקודות הזזה.

בובת LLD של גוסטפייס

מה כוללת בובת LDD החדשה של גוסטפייס?

חשוב לציין שהבובה הנוכחית של גוסטפייס היא לא היחידה מסדרת LLD. קודם לכן, ראינו כבר בובת 10 אינץ’ אחרת וגם גירסת זומבי די מדליקה. בדומה לרוב הפריטים האחרים בסדרה, גם גוספייס הנוכחי מתנשא לגובה של 10 אינץ’, עוטה את המסכה המזוהה איתו, בהשראת הציור המפורסם “צעקה” של אדוארד מונק, ולובש את גלימת הברדס הייחודית.

החדשות הטובות הן שכמו בכל סרט “צעקה”, יש כאן כמה טוויסטים. קודם כל, הבובה החדשה של גוסטפייס זוהרת בחושך, מה שאומר שתוכלו לראות אותה מאיימת עליכם גם בלילה, מה שמוסיף באופן מיידי אווירה קריפית לחדר (זה אפילו יכול להיות רומנטי!). הפנים של הדמות מגואלות בדם, כי בכל זאת אנחנו מדברים על אחד הסלאשרים היותר מדממים שיש. היא כוללת אביזר אחד, שהוא כמובן שהסכין האייקוני שלה. לבובה יש חמש נקודות הזזה, שיאפשרו לכם לשחזר רציחות מפורסמות מהזיכיון הפופולארי. גם כאן, הדמות מגיעה בתוך קופסה המדמה ארון מתים, פריט עיצובי כשלעצמו.

גוסטפייס בובת LDD זוהרת ומדממת (4)

איך מזמינים את הבובה הזוהרת והמדממת של גוסטפייס מסדרת LDD?

שימו לב שהבובה החדשה של גוסטפייס מסדרת LLD היא מהדורה מוגבלת, ייחודית לחנות של Entertainment Earth שהיא אחת המוצלחות בגיזרת אביזרי ומוצרי האספנות לחובבי האימה (ובכלל). הבובה זמינה לרכישה מוקדמת – שוב, בכמות די מוגבלת – והיא אמורה להגיע לרוכשים ברחבי העולם החל מחודש נובמבר 2024.

המחיר, נכון להיום, עומד על 49.99$.

להזמנה ב-Entertainment Earth