אימה עד הרגליים: שטיחי כניסה מעוצבים ומאיימים במיוחד

שטיח כניסה לבית הוא פריט שימושי בכל קנה מידה. הוא מיועד לספוג את הלכלוך היוצא מנעלי האנשים הנכנסים לבית, כך שהרצפה שלו תתלכלך הרבה פחות, ויכול לספוג אליו מים ולחות כך שלא יחדרו לבית. זו הסיבה למשל שנרצה לבחור שטיח מחומרים איכותיים, שהיה פשוט לניקוי ומנגד גם בעל ממדים שאינם גדולים מדי. אלא שלשטיח כניסה יש תפקיד אסתטי, והוא אפילו חשוב יותר. הוא יכול לפאר את כניסת הבית, או אפילו לספר למי שנמצא מחוץ לדלת משהו עליכם או על האווירה בבית. אם אתם אוהבים סרטי אימה או את עולם האימה כמכלול, יכול מאוד להיות שהבחירה הנכונה עבורכם היא שטיחי כניסה מעוצבים לבית, עם דמויות ודימויים מסרטים מוכרים, אובייקטים מפחידים ושלל הפתעות.

הנה כמה שטיחי כניסה מעוצבים לחובבי האימה:


שטיח חבריםלעולם האימה


כולנו מכירים את הסדרה האייקונית חברים“, אחת האהובות ששודרו מאז ומעולם. יש מגוון רחב של מוצרים שלוקח את הלוגו המפורסם של החברה ומחליף את הדמויות האהובות – רייצל, מוניקה, צנדלר, רוס וגואי – בחבריםמסרטי אימה. ראינו את זה למשל בסקירה שלנו של קופסאות אוכל מפחידות, ואנחנו רואים את זה גם במקרה של שטיחי כניסה מעוצבים.

השטיח הבא, מבית AnyDesign, ייצור את האווירה המושלמת לבית שלכם. הוא מגיע ברקע שחור, מה שאומר שפחות תבחינו בלכלוך המצטבר עליו, וכולל שבע מהדמויות הבולטות בסרטי אימה: במרכז תמצאו את פניווייז, הליצן המבעית מזה“, כשהוא אוחז כמובן בבלון האדום המסורתי. משמאלו ניצבים להם פרדי קרוגר, בילי (הבובה מסרטי המסור“) וגוסט פייס מסדרת סרטי הצעקה“. בצד ימין הבובה צאקי האוחזת בסכין, מייקל מאיירס מליל המסיכותוכמובן שגם גייסון וורהיס מסדרת סרטי יום שישי ה-13”.מתחת לדמויות, איך לא, הכיתוב Friends עם הלוגו המוכר.

גודלו של השטיח 17X29 אינץ‘ (כ-43-74 סמ), צורתו מלבנית והוא עבה מספיק כדי לא להיתקע מתחת לדלת. השטיח עשוי לבד (בד לא ארוג העשוי סיבים שנדחסו יחדיו), ובחלקו האחורי תמצאו גומי מונע החלקה שגם יקל על ניקיון השטיח. ניתן להשתמש בשטיח לא רק בכניסה לבית, אלא במקומות שונים בתוך הבית/המשרד וכמובן שגם מחוצה להם.

הזמינו עכשיו ב-Amazon

The Ultimate Managed Hosting Platform

הערה: אם אתם רוצים גירסה דומה של השטיח הזה, בגרסה קצת יותר עדינה ופחות צבעונית, נסו את המוצר הבא.


Shop HalloweenCostumes.com


שטיח כניסה מעוצב בהשראת קטלוג אימה

יש לכם עשרות סרטי אימה במגירה? ראיתם מאות סרטים? אם אתם מחפשים שטיחי כניסה מעוצבים שיבטאו את אהבתם לז’אנר, הדגם הבא יכול להיות לכם בול. השטיח מציג את העטיפות של לא מעט סרטי אימה, כשמההתרשמות שלנו מדובר בעיקר בסרטים ישנים או קלאסיים. בין השאר תראו כאן את הפוסטרים של ליל המתים החיים“, “סיוט ברחוב אלם“, “היצור“, “זאב אמריקאי בלונדון“, “שחר המתים“, “המנסרים מטקסס“, “ליל האימהועוד רבים וטובים.


ברמה הטכנית השטיח עשוי מ-100% סיבי פוליאסטר איכותי, בד פלנל ובתחתית מסגרת של בד לא ארוג. זהו שטיח מעט גדול יותר מהדגם הקודם (20X32 אינץ‘, שזה בקירוב 49-80 סמ), אבל דק בכל קנה מידה (כ-1.2 סמ) מה שמקטין את הסיכון למעידה על גביו ומקל על הניקיון שלו – מה שתוכלו לעשות גם בעזרת מכונת כביסה. התחזוקה נחשבת לנוחה באופן יחסי, גם מכיוון שהחומרים שנבחרו ידועים ביכולת שלהם לספוג על גביהם מים. השטיח כולל PVC למניעת החלקה ותזוזה בלתי רצויה שלו מהמקום.

 

הזמינו עכשיו ב-Amazon


שטיח כניסה מעוצב פניווייז

אחד הדימויים המזוהים ביותר של סדרת סרטי זה“, על פי ספריו של סטיבן קינג, הוא זה של הליצן הרצחני פניוויז המציץ מתחת לפתח הביוב, מנסה לפתות קורבנות צעירים. חברת MUBYS לקחה את הדימוי הזה והפכה אותו לשטיח מלבני מדליק במיוחד, שיגרום למי שמבקר אצלכם לחשוב פעמים אם כדאי לו להיכנס לבית (לפעמים זה רעיון טוב).

השטיח, שגודלו כ-29-17 אינץ‘ (כ-75-43 סמ), עשוי פוליאסטר באיכות גבוהה עובדה שמסייעת כאמור לספוג את הלכלוך והלחות ולהשאיר אותם מחוץ לבית. גם כאן תמצאו בגב השטיח גומי ממוחזר איכותי, רך אבל חזק, שיאפשר למנוע החלקה ולשמור על יציבות השטיח כאשר דורכים עליו. קצוות הנעילה המחוזקים שלו מיועדים למנוע ממנו להיתקע מתחת לדלת בזמן הפתיחה או הסגירה שלה.

הזמינו עכשיו ב-Ebay


השטיח האדום – גרסת האימה

כשאנחנו מדברים על שטיח אדום, רוב האנשים מעלים לנגד עיניהם את השטיחים המפוארים הניצבים למשל בטקסי הפרסים היוקרתיים, כולל כמובן האוסקר. מכיוון שסרטי אימה כמעט אף פעם לא מקבלים את הכבוד הראוי להם בטקסים השונים, שטיח אדום לפי הגרסה שלנו הוא – איך לא – כזה שכולל על גביו דימויים של דם. למשל, אחד הדימויים השחוקים בסרטי אימה של כפות רגליים מגואלות מדם.

הפריט הבא מתאים מאוד כקישוט לקראת מסיבת אימה (לא מעט אנשים חוגגים בישראל גם את האלווין, באופן רשמי יותר או פחות) או סתם כדי לעשות משהו מעניין בכניסה לבית. זהו ראנר – כלומר שטיח ארוך וצר – המעוצב ככפות רגליים אדומות וכתמי דם על רקע לבן, כאשר ההדפסים מופיעים בשני צידי הראנר. השטיח הזה לא מתאים לרוב להיות בלובי הכניסה לבית, מכיוון שהממדים שלו הם כ-7-3.3 מטר, אבל אפשר למצוא לו הרבה מאוד שימושים אחרים. המוצר מגיע עם סרט הדבקה כפול.

הזמינו עכשיו ב-Fun.com 


שטיח כניסה מלתעות

מלתעותנחשב לאחד הסרטים האייקוניים והחשובים ביותר בתולדות הקולנוע, כאשר שהניח את היסודות לאינספור סרטים אחרים המציגים מסע הישרדות מול בעל חיים מפלצתי הנמצא במים (או בשלל מקומות אחרים). השטיח הבא הוא שיר הלל לסרט האהוב, למרות שלא תמצאו עליו כריש. מה שכן מופיע כאן על גבי השטיח הוא הלוגו המוכר עם הכיתוב JAWS, באדום בוהק על רקע שחור. בצד שמאל, בקטן, עטיפת הסרט הנחשבת לאחת המשובחות והמסקרנות שעוצבו מאז ומעולם. ויש גם הפתעה קטנה, בדמות נשיכהעגולה בצידו הימני של השטיח, כי בכל זאת אנחנו מדברים כאן על מלתעות.

השטיח, פריט ברישיון מלא של הסרט, עשוי מ-60% סיבי קוקוס – חומר קלאסי ועמיד לייצור שטיחים. בחלקו האחורי, בדומה לרוב הדגמים האחרים, גומי מונע החלקה או תזוזה בלתי רצויה של השטיח. הצורה שלו היא מלבנית והממדים 17X29 אינץ‘ (כ-43-74 סמ).

הזמינו עכשיו ב-Fun.com


שטיח “HELP” מדמם

השטיח הבא יכול, במקרה הרע, לגרום לכם שהשכנים שלכם יתקשרו למשטרה. בתרחיש הסביר יותר, להעניק לכם את אווירת האימה שאתם משתוקקים לה לבית. השטיח מתכתב עם דימוי שכיח נוסף מסרטי אימה, והוא הכיתוב הצילו” (HELP) יחד עם ידיים מדממות שכאילו דופקות על הזכוכית. כמעט אפשר לדמיין כאן סצנה מומצאת שמסתיימת עם הגאמפ סקייר הזה.


השטיח בולט בגוונים האדומים הנועזים שלו, כשנראה שההדפסה שלו היא בהחלט באיכות גבוהה. הוא עשוי ממשטח קטיפה רך, עם גומי נגד החלקה בחלקו האחורי, ונחשב לדברי המשווקים לעמיד בפני שחיקה לאורך זמן. השטיח גדול מעט יותר מרוב הדגמים שסקרנו כאן (40X60 סמ), והוא יכול להתאים לא רק מחוץ לבית אלא גם בחלקים הפנימיים שלו. ואגב, גם זה לא חייב להיות רק שטיח כניסה מעוצב: למקם אותו אולי בסמוך לאמבטיה שלכם, מה שיאפשר לכם להתכתב עם אחת מסצנות האימה המפורסמות והמצוטטות ביותר.

הזמינו עכשיו ב-Amazon


ואי אפשר בלי קצת אומנות

ליל כוכבים“, ציור השמן של וינסנט ואן גוך, הוא אחת מהיצירות האומנות החשובות מאז ומעולם. אז למה שלא תהיה גם גירסת אימה שלו? השטיח הבא, שמתאים בשלל מקומות מחוץ לבית ובתוכו, מציע את זה בדיוק. זהו שטיח בעל צבעים עזים ותמונה יצירתית במיוחד, שמציגה ארבע מדמויות האימה האהובות ביותר – מייקל מאיירס, פרדי קרוגר, “פני עורופרדי קרוגר – על רקע הציור המפורסם ההוא של ואן גוך, בטקסטורה שגורמת לכך שהן משתלבות בו בצורה מרשימה.

השטיח עשוי מבד מיקרופייסבר פוליאסטר עם בסיס גומי נגד החלקות. השטיח רחיץ וניתן לכביסה במכונה או בצורה ידנית. הוא מגיע באחד משני גדלים: 60X40 סמ או 23.5X16 סמ, אם כי במועד הבדיקה שלנו רק השטיח הקטן יותר היה במלאי.

הזמינו עכשיו ב-Ebay 

 
 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *