יש לכם כלב טוב שרוצה לשחק? קנו לו תחפושת צ’אקי לכלב

בשבוע שעבר, זה שוב קרה. אחרי שסירבתי לבקשה שלו לשחק, הוא נעלם וחזר אחרי כמה דקות עם מבט זועף, אולי אפילו מלגלג. בשלב הזה התחלתי לחשוד. יצאתי לסיור בבית, פוחד לגלות את הנורא מכול. בשנייה אחרת, כשראיתי את זה, הכול השתנה. על הרצפה הייתה מונחת בובה קטנה, ולידה כתם אדום. אי אפשר היה לטעות. ניגשתי אליו עם מבט מוכיח, מרגיש את הזעם שלי עולה בכל שנייה. “שוב גנבת מהשולחן עגבנייה, והשראת שאריות על הרצפה בחדר הילדים?”, אמרתי לו, “ומה עם הבובה ההיא של הילדה. שוב ניסית לקיים איתה יחסי מין?”. הכלב שלנו הגיב במבט מושפל, שנראה לי לפעמים קצת רדוף, וחזר לישון על הספה.

זה אולי מוזר קצת להגיד את זה, אבל לגדל כלב מזכיר לפעמים כמו להיות עם צ’אקי – ואנחנו לא מתכוונים רק לכלב הצ’יוואווה ההוא שפורסם לפני כמה שנים שיש אנשים שחושבים שהרוח של צ’אקי נכנסה בו. שניהם אוהבים לשחק, קטנים (לפחות הסוגים שאנחנו מגדלים), אנרגטיים ועושים צרות צרורות בבית, בעיקר כשלא שמים לב או כשלא נמצאים שם. אז בתנאים האלה, זה נראה פשוט טבעי לקנות תחפושת של צ’אקי לכלב שלנו, לא? היתרונות של תחפושת צ’אקי לכלב

בואו נעמיד דברים על דיוקם: סביר מאוד להניח שלמעט כמה יחידי סגולה, כלבים לא ממש היו מתים על הרעיון של להתחפש מדי פעם. מספיק לראות את מבטי התוכחה שלהם בכל פעם שאנחנו מלבישים אותם במעיל כשבחוץ קור אימים, או על הניסיונות שלהם להשבית את הבגדים באמצעות הטלת שתן עליהם, כדי להבין את זה. אבל הבעלים שלהם יכולים לאהוב תחפושות, ולפעמים אפילו לחפש את חיות המחמד. אם אותם בעלים אוהב סרטי אימה ואייקונים חשובים בז’אנר, אז יכול להיות שגם הכלב יהיה קורבן לתחפושת מפחידה כלשהי. במיוחד אם הכלב גם ככה מתקשר עם לא מעט מאיתנו עם עולם האימה, למשל בשאלה האם הם רואים לעזאזל רוחות רפאים.

תחפושת של צ’אקי לכלב היא בחירה מעניינת מכמה סיבות. הלבשה של הכלב או הכלבה (בהמשך עוד נגיע לזה) בתחפושת של הבובה האהובה עלינו יכולה להיות חוויה מהנה, שובבה ומשעשעת, במיוחד עבורנו. זה מוסיף יופי של טוויסט לאופנת חיות המחמד – שבשנים האחרונות התפתחה מאוד – ומאפשר לנו ולכלב שלנו לציין חגים חשובים, להשתתף במסיבות תחפושות וכן הלאה. תאמינו או לא, אבל אפילו הכלבים יכולים ליהנות מהתחפושת ומתשומת הלב שהם מקבלים בזכות זה. התחפושות יכולות להיות נוחות עבור ההולכים על ארבע או לחמם אותם, בימים הקרים יותר בלוח השנה.

תחפושת של צ’אקי לכלב היא ייחודית, ככה שהכלב שלכם צפוי לכלב תשומת לב חיובית ששמורה בדרך כלל לגזעים הנדירים והמטופחים יותר. לתמונות של כלבים מחופשים יש פוטנציאל להיות בלתי נשכחות, ובעידן הנוכחי כמובן שגם ויראליות. אם בוחרים מראש בתחפושת מדליקה, כמו צ’אקי, הסיכויים שזה יקרה גדולים. כמובן שבאמצעות התחפושת גם אנחנו יכולים להביע את האהבה שלנו לז’אנר ולאייקון האימה, כך שהכלב יכול במקרה הזה להיות על תקן “תוכן שיווקי”, אם אפשר לקרוא לזה ככה. היבט נוסף הוא שתחפושת מפחידה לכלב, כמו זו של צ’אקי, יכולה להתכתב היטב עם העובדה שיש אנשים שרואים כלבים כמפחידים, לפחות בחלק מהמקרים.


Dog Training genius clickbank


איך בוחרים תחפושת של צ’אקי לכלבים?

עם כל הניסיון שלכם לתמונות בלתי נשכחות או לכך שהכלב שלכם יעורר תשומת לב, הבחירה של התחפושת חייבת להיעשות תוך מתן דגש על כמה פרמטרים חשובים:

הגודל

כדי שהתחפושת תשב על הכלב שלכם בול ותהיה נוחה עבורו, אתם חייבים להתאים אותה מבחינת הגודל. מדידה לא תמיד מתאפשרת, במיוחד מכיוון שאנחנו קונים תחפושות דרך האינטרנט. גם במקרה הזה כדאי לא להתעצל, אלא לראות בדיוק מהן המידות המוצעות, ובמידת האפשר גם לבחון את טבלת המידות. אם אתם מודדים את הכלב שלכם ומתאימים את התחפושת לנתונים האלה, הסיכויים שתפספסו הם מאוד נמוכים

נוחות

בדקו היטב מהם המאפיינים של התחפושת, תוך דגש על נוחות. רצוי מאוד להעדיף תחפושות שעשויות מחומרים קלים ונושמים, שלא יקשו על הכלב או יגרמו לחוסר נוחות עבורו, במיוחד במדינות חמות כמו ישראל. עם כל הכבוד לאקססוריז, מומלץ לא להגשים כאן. תחפושת עם אביזר או שניים, כמו שהדגמים שנסקור בהמשך מציעים, בהחלט מספיקות. 


250 x 250


בטיחות

גם אם אתם בוחרים תחפושת לכמה שעות או לכמה עשרות תמונות, אתם לא תרצו שהכלב שלכם יהיו עם תחפושת לוחצת, מגרדת או כזו שמסרבלת אותם. חשוב לשים לב לסימנים שהכלב מראה, לדוגמה אם הוא מתקשה לנוע עם התחפושת, ולבצע התאמות בהתאם. גם אלף לייקים באינסטגרם לא שווים כלב סובל.חובה לוודא שהתחפושת היא בטיחותית.

אז מה עושים? ודאו, קודם כל, שהתחפושת לא מפריעה לנשימה, לראייה או לתנועה של הכלב, חלילה. אם הכלב שלכם נוטה ללעיסות, מומלץ מאוד להימנע מתחפושות שמגיעות עם חלקים קטנים או אביזרים רופפים, שהכלב עלול ללעוס או לבלוע

קלות שימוש

העדיפו מראש תחפושות שכלב להלביש ולהוריד, במידת הצורך. רצועות סקוטש או כפתורים יכולים לעשות ברוב המקרים את העבודה די בקלות. ניתן לבחור תחפושת עם אפשרויות התאמה, למשל מבחינת הגודל

כביסה וניקיון

רצוי שלא לבחור תחפושת לשימוש חד פעמי או לסשן תמונות אחד, גם אם בפועל זה מה שקורה לעיתים קרובות. בחרו בתחפושת שעשויה מחומרים שקלים לנקות – כן, כולל מפיפי ומצרות אחרות – ובדקו מהן הנחיות הניקיון של היצרנית.

תחפושת צ’אקי לכלב: הסוגים הקיימים

תחפושות מפחידות לכלבים לא מגיעות לרוב עם היצע אינסופי של דגמים, מסיבות ברורות. במקרה של תחפושת של צ’אקי לכלב, מצאנו כמה דגמים עיקריים שלהתרשמות שלנו הם אלו שתמצאו ברוב המוחלט של החנויות והאתרים בתחום.

Deadly Doll Dog Custome

תחפושת צ'אקי לכלב

את הסקירה אנחנו מתחילים עם התחפושת המדליקה הבאה, שמופיעה באתרים שונים בשם Deadly Doll Dog Costume – אולי בשל סוגיות של זכויות יוצרים או משהו בסגנון, או סתם כדי להפריד אותה מהתחפושת המרכזית האחרת אותה נראה בהמשך. היא מגיעה עם סרבל כחול עליו כתוב “Good Dogs” (פרפרזה כמובן לסרבל ה-“Good Guys” של צ’אקי), כשמתחת תמצאו את חולצת הפסים המסורתית בגווני לבן ואדום. התחפושת כוללת גם שני אביזרים סופר מדליקים: את הפיאה האדומה של צ’אקי וסכין.

התחפושת, העשויה 100% פוליאסטר, מתחברת לכלב באמצעות שני קשרים בצד האחורים ורצועה אלסטית לכיסוי הראש. אחד הדברים היותר מדליקים כאן הוא האטב והלולאה, שמאפשרים לחבר את הסכין לכף הרגל של הכלב ככה שנוצר הרושם שהוא מחזיק בו – כי זה הרי מה שכלבים מאולפים אמורים לעשות. ואגב, מהתמונות שמצאנו באינטרנט רואים שהמידות הקטנות יושבות גם יופי על חתולים. רק אמרנו.

לפני הרכישה, שימו לב לטבלת המידות:

מידה אורך חזה צוואר
X Small עד “8 (כ-20 ס”מ) 16-12 אינץ’ 12-10 אינץ’
Small עד “12 (כ-30 ס”מ) 20-16 אינץ’ 14-12 אינץ’
Medium עד “16 (כ-40.5 ס”מ) 24-20 אינץ’ 16-14 אינץ’
Large עד “20 (כ-51-50 ס”מ) 28-24 אינץ’ 18-16 אינץ’

 

קנו ב-Halloween Costumes

קנו ב-Fun.com

קנו ב-Amazon


תחפושת צ’אקי לכלב, הגירסה האפלה

צ'אקי תחפושת לכלב
התחפושת המרכזית השנייה, מבית Rubie, מופיעה פשוט בשם “תחפושת של צ’אקי לכלב”, והיא מעט שונה מהדגם הקודם. התחפושת, ברישיון רשמי, כוללת סרבל עם שרוולים, הפעם בגוון כהה יותר. החלק המדליק הוא ה”ידיים” המזויפות, שאחת מהן אוחזת כמובן בסכין. חוץ מזה תמצאו כאן, כמיטב המסורת, את הפאה האדומה המסורתית.

הדגם הזה מגיע בחמש מידות, ואנחנו ממליצים מאוד לראות את הגדלים הספציפיים ולא להסתפק רק במידות הכלליות. אם בוחנים את אורך החזה, הרי שהמידות הרלוונטיות הן X Small (כ-38 ס”מ), Small (כ-43 ס”מ), Medium (כ-51 ס”מ), Large (כ-58 ס”מ) ו-X Large (כ-69 ס”מ).

קנו ב-Fun.com

DOG COSTUMES FUN.COM


מה עם הכלה של צ’אקי?

אם יש לכם יותר מכלב אחד, או בעיקר כלבה אחת לפחות בבית, יכול מאוד להיות שהייתם שמחים לתחפושת של טיפאני, הלא היא הכלה של צ’אקי. למרות שלפי הבדיקה שלנו אנשים בהחלט מחפשים תחפושות מהסוג הזה, לא מצאנו באתרים הגדולים או המוכרים גרסאות של טיפאני שמתאימות לכלבים. כמובן שאתם יכולים לנסות לאלתר תחפושת כזו, למשל עם חלקים מתחפושת מקבילה של טיפאני לילדים או לתינוקות (כאלה דווקא יש לא מעט), אבל קשה לנו להתחייב שזה באמת יעבוד, ובעיקר – יתאים ויהיה נוח עבור הכלב שלכם.