ג’ימבורי למבוגרים בלבד: יש מתנפח מייקל מאיירס, והוא ענק במיוחד

כאבא לשתי בנות, אם יש מילה שמכניסה את כל המשפחה לכוננות, זו תהיה בטח המילה “מתנפחים”. לא משנה איפה צפויים להיות מתנפחים – בג’ימבורי, בפארק טרמפולינה, בקניון, בקאנטרי השכונתי, בגן החיות או סתם באיזו גינה, בפעילות חינמית של העיירה – רק המילה הזו צפויה ליצור ציפיות אצל הילדות, יחד עם בקשות לבקר כמובן באותה אטרקציה. כחובב אימה, אני מגיע לאותם מתנפחים ומתאכזב פעם אחר פעם. זה נכון שלפעמים יש מתנפחים גדולים ומרשימים מאוד, של חיות ענק, דמויות מוכרות, דינוזאורים וכדומה. וזה נכון שעבור הקטנים האטרקציות שמציעים המתנפחים, כמו סולמות, מגלשות, טרמפולינות וכדומה, הם חוויה שיכולה להעסיק אותם שעות. אלא שפשוט לא יצא לי לראות יותר מדי מתנפחים שאפשר להגיד שהם מפחידים, או אם תרצו כאלה שמתאימים בעיקר למבוגרים. החדשות הטובות הן שמדי פעם יש הפתעות, כולל המוצר החדש הבא שנציג לפניכם בסקירה הנוכחית. 

באיזה גודל אתם אוהבים את האימה שלכם? כשזה נוגע לקישוט הבית – למשל, לכבוד מסיבת האלווין – הגודל בהחלט יכול לקבוע. בשנים האחרונות אנחנו רואים מגמה לפיה אנשים מחפשים קישוטים יותר ויותר בומבסטיים, ומגוון האפשרויות מגיע עד לשמיים (או לפחות קרוב אליהם). אז למה שלא לבחור באחד האייקונים המפורסמים ביותר של עולם האימה, הלא הוא מייקל מאיירס, בגרסה מדליקה שיכולה להגיע עד לכמעט שמונה מטרים? המנתפח החדש והמדליק מבית HalloweenCostumes.com, מנפח את האימה ולוקח אותה לגברים חדשים.

מתנפח מייקל מאיירס: כי הגודל כן קובע

אם ראיתם את הסרטים של “ליל המסכות”, עם הגרסאות השונות ולעיתים משונות שלהם, בטח אתם יודעים שמייקל מאיירס הוא נבל גבוה מאוד. למרות ששחקנים שונים גילמו אותו, אנחנו רואים את מייקל מאיירס מתנשא לגובה שמתחיל מ-5 רגל ו-10 אינץ’ (כ-1.78 מטר), עובר דרך 6 רגל ו-3 אינץ’ (כ-1.91 מטר) ומגיע אפילו לגובה של 6 רגל ו-9 אינץ’ (כ-2.06 מטר), בגרסה ההיא מ-2007 של רוב זומבי. זה בדיוק הגובה של טיילר מאנה, שגילם אותו בסרט ההוא. לפי אתר הסרטים IMDB, הגובה ה”רשמי” של מייקל מאיירס הוא 6 רגל ו-2 אינץ’, שזה 1.88 מטר.

אז כמה זה גדול בהשוואה לבן אדם או אפילו מבנה מגורים כלשהו? אתם מוזמנים לראות את הסרטון הבא, שמעמיד את מייקל בגרסה המוגדלת שלו ליד בחורה צעירה שנועלת פריט מפתיע מאוד.

אז האם מייקל מאיירס שלנו היה יכול להיות שחקן כדורסל? ממש לא בטוח, כי מצפייה בסרטים נראה שהוא מעט מגושם וגם עצלן, כמו שאפשר להסיק מהעובדה שהוא לא אוהב לרוץ אלא מעדיף ללכת. בכל מקרה, ב-HalloweenCostumes זיהו אולי את פוטצניאל הגובה, יחד עם ההעדפות של רבים כיום למתנפחים בומבסטיים ומרשימים ככל שאפשר, וייצרו דגם – ברישיון רשמי ובייצור בלעדי – שמתנשא לגבהים חדשים, תרתי משמע.

The Ultimate Managed Hosting Platform

לכל אחד יש את המייקל שלו

הדבר הבולט ביותר במתנפח החדש של מייקל מאיירס, כמו שאולי כבר הבנתם, הוא הגודל שלו. הגרסה הסטנדרטית, אם אפשר לקרוא לה ככה, מגיעה לגובה של 25 רגל, שזה קצת יותר מ-7.6 מטר. ניתן למצוא שתי גרסאות מוקטנות יותר, של 15 רגל (כ-4.57 מטר) ו-8 רגל (כ-2.44 מטר), אבל גם הגבהים האלו הם ראויים בהחלט. מה שאומר שכנראה תצטרכו מתקן ניפוח יעיל באופן יחסי כדי לעשות את העבודה מהר ובצורה בטוחה.

מהתמונות ומהסרטונים שהגיעו עד עכשיו, נראה שהחבר’ה שם עשו יופי של עבודה. לא תקבלו כאן מראה ריאליסטי מדי, כי בכל זאת מדובר במתנפח, אבל המראה מצליח להעביר מצוין את הסממנים העיקריים של הדמות: מסכת הוויליאם שאטנר של קפטן קירק מ”מסע בין כוכבים” הצבועה בלבן, הסרבל הכהה שמזכיר יותר לבוש של מכונאי מאשר של רוצח סדרתי אכזרי, מגפיים שחורים להשלמת המראה הגברי ועוד. כמיטב המסורת מייקל המתנפח מחזיק סכין מגואל בדם, כי זה מה שהוא עושה הכי טוב. במקרה הזה, יכול מאוד להיות שהוא ירצה לפנצ’ר איזה מתנפח אומלל, ככה שאולי כדאי להרחיק אותו קצת ממתנפחים אחרים שיכולים להיות בסביבה שלו.

ואגב, מסתבר שזה ממש לא מתנפח המייקל מאיירס הענקי הראשון שיש. בחיפוש מהיר באינטרנט מצאנו אפילו גרסה אחרת, שמגיעה לגובה של – תחזיקו חזק – 35 רגל (כמעט 10.7 מטר). הבעיה העיקרית כאן היא תג המחיר, שעומד על לא פחות מכ-3,000 דולר.

איך אפשר להזמין את המתנפח של מייקל מאיירס?

את המתנפח המדליק הזה תוכלו לקנות דרך HalloweenCostumes.com, ונכון לעכשיו רק דרכו. שימו לב שאנחנו מדברים כאן על הזמנה מוקדמת בכמויות מוגבלות, כשההערכות הן שהפריט יהיה זמין במלאי כבר באמצע ספטמבר. המשמעות ברורה: הפריט המדליק הזה צפוי להגיע בזמן כדי לשמש במסיבות ליל כל הקדושים למיניהן, שחל כידוע ב-31 באוקטובר, כי מה יכול להיות סמלי יותר מאשר קישוט של הרוצח המזוהה ביותר עם החג בו הוא מקפיד להגיע ולטבוח בכל מי שזז?

המחיר לא זול, אבל נראה שרבים מחובבי האימה יגידו שהוא שווה כל דולר. הדגם הגדול של מייקל מאיירס מגיע עם תג מחיר של 499$, נכון לנקודת הזמן הנוכחית. את הגרסה הבינונית תוכלו להזמין ב-299$, בעוד שהמחיר של הגרסה המוקטנת עומד על 119.99$. כדי להבטיח את ההזמנה אתם צריכים לשלם את מלוא הסכום כבר במעמד ההזמנה המוקדמת, אבל זה הגיוני בסך הכול על רקע הביקוש האדיר שצפוי להיות למוצר הזה.  בנוסף צריך לזכור שהנחות לא קיימות על פריטים ברכישה מוקדמת מהסוג הזה, וגם שאי אפשר לצרף אותה למוצרים אחרים מהקטלוג הרחב של האתר.

להזמנה באתר HalloweenCostumes.com

כיאה לאחד מאייקוני האימה המפורסמים ביותר, שמלווה אותנו כבר משנת 1978 עד היום (ומי יודע, הוא עוד מסוגל לשרוד את מה שעוללו לו בסוף “האלווין: הסוף), זהו כמובן לא הפריט היחידי של מייקל מאיירס שתוכלו למצוא. ממש על קצה המזלג, יש אינספור תחפושות, דמויות פאנקו פופ, בובלהדס, אקשן פיגרס, פיג’מות, גרביים, נעלי בית, משחק קופסה – והרשימה עוד ארוכה.